Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Skystas kalcis kapsulėse iš jūros dumblių „Haicao Gai“ (Fohow Haicao Gai)

Skystas kalcis kapsulėse iš jūros dumblių „Haicao Gai“ (Fohow Haicao Gai)
Skystas kalcis kapsulėse iš jūros dumblių „Haicao Gai“ (Fohow Haicao Gai)
Informacija apie produktą


Pirmą kartą pasaulyje ypatingai aukštų technologijų dėka korporacijos „Fohow“ mokslininkai išskyrė iš dumblių joninės formos organinius mineralus, kuriuos žmogaus organizmas labai lengvai pasisavina.

Kodėl reikalingas kalcis žmogaus organizmui?

Kalcio reikšmė didelė, ypač kai mes susiduriame su osteoporozės problemomis, kaulų lūžiais, širdies veiklos sutrikimais ir t.t. Nepakanka vartoti daug kalcio turintį maistą – kalcį dar reikia įsisavinti, jį būtina paversti jonine forma. Tai vyksta skrandyje, veikiant druskos rūgščiai, o sumažėjus jos gamybai, sutrinka kalcio pasisavinimas. 

Su amžiumi organizme išsivysto kalcio deficitas: apie 40-uosius metus jis pasireiškia 50% žmonių, apie 60-uosius – 90%; tai pasireiškia nuovargiu, ankstyvu senėjimu, dėmesio koncentracijos sumažėjimu, blauzdos raumenų spazmais, širdies ir kraujagyslių sistemos bei kvėpavimo organų negalavimais.

Sudedamosios dalys

Kalcis ir kiti mineralai iš jūros dumblių, aliejus, minkšto gelio kapsulės.

Iš augalinio aliejaus gaunami D grupės vitaminai, kurie padeda kalciui dar geriau įsisavinti žarnyne ir įsitvirtinti kauluose.

Vartojimas

Iki 3 kapsulių 2 kartus per dieną, užgeriant šiltu vandeniu.

Pakuotėje 100 kapsulių po (0,8 g).

 Kaina 33 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Maistinės tabletės „Gaosian“ (Fohow Gaoqian)

Eliksyras „Trys brangenybės“ (Fohow Sanbao Or...

Greitai tirpstantis multivitamininis gėrimas “C...
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!