Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Vaisinė pasta „Rožė“ (Fohow Meigui)

Vaisinė pasta „Rožė“ (Fohow Meigui)
Vaisinė pasta „Rožė“ (Fohow Meigui)
Vaisinė pasta „Rožė“ (Fohow Meigui)
Informacija apie produktą


Korporacija ,,Fohow“ atliko tyrimus ir parengė gamybai vaisinę pastą „Rožė“ (originalus pavadinimas – „Rožės oligosacharidai“). Oligosacharidai – tai naujas cukrus, turintys reikšmės žarnyno mikrofloros atstatymui. Oligosacharidai aktyvina naudingą žarnyno mikroflorą. Pasta „Rožė“– tai specialus maistas bifido bakterijoms – bifidofaktorius.

Stachiozė – tai tetrozė, kurios struktūra yra fruktozė – gliukozė – galaktozė. Priklauso sunkiai pasisavinamam cukrui. Vartojama su maistu, ji patenka tiesiai į virškinamąjį traktą ir maitina bifidobakterijas bei kitą naudingą mikroflorą.

Oligosacharidai aktyvina naudingą žarnyno mikroflorą.

Oligochariduose yra rožės žiedų ekstrakto. Senovės gydytojai labai vertino rožes. Senasis traktatas „Kinijos visuotinė farmakopėja” tvirtina, kad rožė „gali sutvarkyti gyvybinę energiją, gali pašalinti neigiamas emocijas, palaiko moters lytinę funkciją“.

Meigui pastos nereikia laikyti šaldytuve, tai labai patogu kelionėje.

Vartojimas

Po arbatinį arba desertinį šaukštą 2-3 kartus per dieną. Vaisinę pastą „Rožė“ gali vartoti suaugusieji ir vaikai.

Pakuotėje (120 g).

 Kaina 16.50 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid)

Eliksyras „Trys brangenybės“ (Fohow Sanbao Or...

Kapsulės „Linčži“ (Fohow Linchzhi)

Arbata „Liuvei“ (Fohow Liuwei Cha)

Naujas kordicepso eliksyras „Fenikso Legenda”
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!