Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Eliksyras „Sancin“ (Fohow Sanqing Oral Liquid)

Eliksyras „Sancin“ (Fohow Sanqing Oral Liquid)
Eliksyras „Sancin“ (Fohow Sanqing Oral Liquid)
Informacija apie produktą


Eliksyro „Sancin“ gamybai panaudotas Gericijus (Hericium erinaceus) Pom-pom).

Vartojimas

Vartojama eliksyro  nuo 7,5 ml iki 30 ml du kartus per dieną. Paprastai vartojama 10 dienų – tai sudaro vieną kursą, kurį galima kartoti. Norint didesnio efekto, tarp kursų rekomenduojama daryti 3 dienų pertrauką. Visas valymo kursas užtrunka ne mažiau kaip 15 dienų. Visiškai organizmas išvalomas ir toksinai pašalinami, kai ekstraktas vartojamas kartu su vaisine pasta „Meigui”. Geriamasis eliksyras-ekstraktas „Sancin“ veikia trimis pagrindiniais būdais: išvalo žarnyną, valo organizmą nuo toksinų, valo kraują nuo lipidų pertekliaus.

Veikimas

Jei organizmas labai užterštas, pirmą kartą pavartojus preparatą, po 2-3 valandų prasideda užsistovėjusių žarnyne išmatų skaidymas, lydimas meteorizmo reiškinių.

Praėjus 2-3 dienoms nuo preparato vartojimo pradžios, prasideda užsistovėjusių išmatų atsiskyrimas nuo žarnyno sienelių, atsiranda noras tuštintis (išmatos būna skystos). Pasišalina gana daug tamsios spalvos išmatų, turinčių labai nemalonų kvapą. Praėjus 4-10 dienų nuo preparato vartojimo pranyksta nemalonus kvapas iš burnos, išmatos tampa normalios spalvos ir formos.

Kodėl būtina valyti žarnyną?

Žmogaus žarnyno ilgis yra apie 5-6 m, kas 3-5 cm išsidėsčiusios žarnų klostės, kuriose susikaupia iki 3 kg maisto likučių. Tas likęs maistas ima pūti, rūgti, irti ir kietėti – tai tikras rojus įvairioms bakterijoms ir virusams. Maisto likučiuose susidaro juodi toksiniai elementai, ir jeigu laiku jų iš organizmo nepašalinsime, jie pateks į kraują, nuodys visą organizmą.

Kodėl reikia valyti organizmą nuo toksinų?

Užteršta aplinka, nesveikas maistas, chemikalais užteršti vaisiai – visa tai užteršia žmogaus organizmą, kaupiasi jame sunkieji metalai, įvairūs toksinai, psichologinė įtampa. Visa tai išderina vidaus sekrecijos sistemas, sukelia didelius emocinius išgyvenimus, o pasekmės – užkietėję viduriai, spuoguota oda, inkštirai, strazdanos, antsvoris ir t.t.

Kodėl būtina šalinti kenksmingus riebalus iš kraujo?

Valgant sočiai riebaus maisto, kraujyje didėja riebalų kiekis, kraujas tirštėja, darosi klampus. O tai jau gresia širdies – kraujagyslių sistemos ligos, vystosi diabetas, riebėja kepenys, kyla pavojus susirgti kepenų ciroze, tulžies pūslės akmenlige, nutukti.

Pakuotėje 4 flakonai po (30 ml).

 Kaina 44 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Arbata „Liuvei“ (Fohow Liuwei Cha)

Kapsulės kraujagyslių valymui „Siuečingfu“ ...

Maistinės tabletės „Gaosian“ (Fohow Gaoqian)...
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!