Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Kapsulės kraujagyslių valymui „Siuečingfu“ (Fohow XueQinFu)

Kapsulės kraujagyslių valymui „Siuečingfu“  (Fohow XueQinFu)
Kapsulės kraujagyslių valymui „Siuečingfu“  (Fohow XueQinFu)
Kapsulės kraujagyslių valymui „Siuečingfu“  (Fohow XueQinFu)
Informacija apie produktą


Pagrindinis „Siuečingfu“ komponentas – sojos pupelių milteliai, o taip pat vynuogių kauliukų ekstraktas ir penkiaskiautės driekės lapų ekstraktas. Šio produkto forma – kapsulės, gautos dėka pažangių ekstrahavimo technologijų bei kitų šiuolaikinių farmacinių technologijų būdu.

Nattokinazė. Vienas iš perspektyvių būdų gauti naujų aktyvių ir nekenksmingų natūralių preparatų yra studijavimas tradicinės mitybos tautų, kurių ilga gyvenimo trukmė ir puiki sveikata. Taip buvo nustatyta, kad japonų sveikata asocijuojasi su gausiai vartojamais produktais su soja. Ypač naudingas pasirodė esąs tradicinis sojos produktas Natto, kurį japonai valgo jau daugiau kaip 1000 metų. Natto gaunamas fermentuojant virtas sojos pupelės naudingomis bakterijomis - ypatingu senos lazdelės (Bacillus subtilis Var. Natto) štamu. Tuo metu senos lazdelė intensyviai dauginasi ir sintetina fermentą (enzimą) nattokinazę, su kuria siejamos naudingosios Natto savybės. Jeigu anksčiau nattokinazę gaudavo iš Natto ekstrakto, tai šiuo metu jos gamybai panaudoja genetiškai nemodifikuotas bakterijas Bacillus subtilis Var. Natto, augančias ant genetiškai nemodifikuotos sojos. Gydytojai atkreipė dėmesį, kad japonai, reguliariai vartojantys Natto, pasižymi sveika širdies ir kraujagyslių sistema, o jų kraujas net vyresniame amžiuje išlaiko normalų kraujo klampumą, nelinkusį krešėti ir sudaryti trombus. Natto pasižymi aukštu fibrinolitiniu aktyvumu, t.y. geba ištirpinti fibrino baltymo, atsakingo už kraujo klampumą ir trombų susidarymą, siūlus. Milijonai žmonių visame pasaulyje, reguliariai geriantys populiariausius antikoaguliantus - aspiriną bei jo analogus -, kenčia nuo kraujavimų, ypač iš virškinamojo trakto. Nattokinazė - tai už aspiriną žymiai saugesnė ir efektyvesnė priemonė. Skirtingai nei farmakologinės priemonės, nattokinazė neturi pašalinių efektų bei nesukelia alerginių reakcijų. Faktiškai nattokinazė yra natūrali alternatyva aspirinui, vartojamam širdies ir kraujagyslių ligų profilaktikai ir gydymui. Be to, nattokinazė veikia gana ilgai - 4-8 valandas ir kainuoja nebrangiai. Labai svarbu, kad skirtingai negu vaistai, nattokinazė, saugodama nuo kraujagyslėse susidarančių trombų, kraujagyslių pažeidimų ir traumų atvejais netrukdo kraujui krešėti.

Vynuogių kauliukų ekstraktas. Vynuogės - seniausia kultūra civilizacijos istorijoje. Vynuogė dar vadinama "ilgaamžių uoga". Rytuose motinos, neturinčios pieno, maitina kūdikius į minkštą skudurėlį įvyniotomis džiovintomis vynuogėmis. Vynuogių kauliukų ekstraktas yra turtingiausias gamtinių bioflavonoidų bei nepakeičiamų riebiųjų rūgščių ir vitaminų šaltinis. Visas šis sudėtingas ir subalansuotas biokompleksas, teigiamai veikdamas visą organizmą, o ypač širdies ir kraujagyslių bei kraujo apytakos sistemas, efektyviai stiprina plaukų ir nagų struktūrą, aktyvina ląstelių gebėjimą regeneruotis, palaiko gerą epidermio ir vidinių odos struktūrų drėgnumą, padeda išsaugoti hialuroninę rūgštį, atsakingą už odos sluoksnių hidrataciją ir elastingumą. Bioflavonoidai pasižymi regeneruojančiu aktyvumu, lėtina senėjimo procesus, priešinasi uždegiminių procesų vystimuisi, neutralizuoja laisvųjų radikalų veikimą. Polinesočiosios riebiosios rūgštys, esančios vynuogių kauliukų sudėtyje, aktyvina lipidų apykaitą ir atstato barjerines epidermio funkcijas. Padeda išlaikyti ir atstatyti kolageno - pagrindinės sąnarių, kaulų ir jungiamojo audinio medžiagos - pluoštus. Kolagenas yra svarbiausias žmogaus organizmo proteinas: trečdalį visų organizmo proteinų, iš kurių 80% tenka odai, sudaro kolagenas. Bėgant metams, kolageno turinys organizme palaipsniui mažėja; tai ypač būdinga odos ląstelėms. Kolageno sluoksnis nustoja vykdyti savo funkciją ir tampa nepajėgus išsaugoti drėgmę odoje, kuri tampa sausa. Polifenoliai mažina intoksikacinius organizmo procesus, lėtindami viso organizmo ir odos senėjimo procesus; didina kraujagyslių elastingumą ir tonusą, efektyvus aterosklerozės ir hipertoninės ligos profilaktikoje, turi priešuždegiminį, detoksikacinį ir antialerginį poveikį. Vynuogių kauliukų proantocianidinai pripažinti vienais iš pačių veiksmingiausių visų žinomų natūralių antioksidantų. Aktyvumu jie beveik 50 kartų lenkia vitaminą E ir 20 kartų - vitaminą C. Jie didina kraujagyslių standumą ir elastingumą, mažina trombų susidarymo grėsmę. Kvercetinas sugeba nukenksminti kancerogenus, užkirsdamas kelią DNR deformacijai. Jis turi priešuždegiminį, antibakterinį, priešgrybelinį ir priešvirusinį poveikį, stimuliuoja imuninę sistemą ir mažina alerginių reakcijų pasireiškimą. Vynuogių kauliukų ekstraktas taipogi turi savybę valyti kraują ir iš organizmo šalinti toksines medžiagas.

Penkialapė ginostema (Gynostemma pentoli-lium) - tai Kinijos kalnų miškuose auganti liana. Ginostemą pradėjo tyrinėti praeito šimtmečio 70-aisiais metais. Saponinų turinys ginostemoje ženkliai lenkia ženšenį: jeigu ženšenyje jų yra apie 20, tai ginostemoje - 84. Žinoma, kad saponinai - tai natūralūs organiniai junginiai, dalyvaujantys hormonų sintezėje. Nustatyta, kad su ginostema galima pasiekti ženklaus sveikimo efekto, esant širdies ir kraujagyslių sistemos ligomis, o būtent - esant arterinei hipertonijai, sergant onkologinėmis ligomis, AIDS, taip pat stresinėse situacijose. Penkialapė ginostema veikia lipidų apykaitą ir yra ideali lieknėjimo priemonė. Penkialapė ginostema gali padėti mažinti cholesterino ir cukraus kiekį kraujyje, gali padėti sumažinti vystymasi aterosklerozei. Ginostema aukštai įvertinta Pasaulinės sveikatos apsaugos organizacijos.

Vartojimas ir dozavimas

Iki 2-3 kapsulių 2 kartus per dieną, užgeriant šiltu vandeniu.

Saugojimas

Flakoną su kapsulėmis laikyti hermetiškai uždarytą sausoje vėsioje vietoje, vengti tiesioginių saulės spindulių.

Pastaba

  • Preparato dozę reikėtų didinti palaipsniui, pradedant pirmąją savaitę nuo vienos kapsulės per dieną ir didinant viena kapsule kas savaitę.
  • Elgtis atsargiai, kai vienu metu skiriama ir kraują skystinančių priemonių (aspirino ar kt.).

Pakuotėje 120 kapsulių.

 Kaina 66 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Eliksyras „Sancin“ (Fohow Sanqing Oral Liquid)

Arbata „Liuvei“ (Fohow Liuwei Cha)

Maistinės tabletės „Gaosian“ (Fohow Gaoqian)...
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!