Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Fohow patalynės komplektas

Fohow patalynės komplektas
Fohow patalynės komplektas
Informacija apie produktą
Bendra informacija


Fohow patalynės (dvigulės) komplektas

Taikant naujausius laimėjimus moksle, buvo sukurtas unikalus patalynės komplektas, su kuriais žmogus ne tik ilsisi, bet ir sveiksta bei jaunina savo organizmą.

POVEIKIAI

1. Labai pagerina kraujo mikrocirkuliaciją, veikia profilaktiškai bei yra pagalbinė priemonė sergant ligomis, kurios susietos su mikrocirkuliacijos sutrikimais: širdies ir kraujagyslių ligos, hipertoniją, galvos smegenų kraujagyslių ligos, reumatinį artritas, cukrinis diabetas, augliai, varikozė, vaskulitas, menstruaciniai skausmai ir kt.

2. Gerina medžiagų apykaitą organizme, šalina nuovargį, gražina fizines jėgas.

3. Padeda kaupti ir išsaugoti šilumą.

4. Didina ląstelių aktyvumą ir organizmo imunitetą.

5. Atveria energijos kanalus, šalina skausmą.

6. Turi bakteriostatinį, priešuždegiminį poveikį, šalina pabrinkimus.

Jau įsigiję patalynę mūsų klientai ją labai gerai įvertino. Itin gerų atsiliepimų girdime iš vyrų – ir nemiga kažkur pradingo, ir miegas trumpesnis, bei gilesnis, ir nebeprakaituoja naktimis, ir iš viso, didelis malonumas tokioje patalynėje gulėti.

KOMPLEKTACIJA

Penkios dalys: antklodė su užvalkalu 240 x 220 cm., paklodė 270 x 245 cm., du užvalkalai pagalvėms 74 x 48 cm.

 Kaina 1150 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

Taikant naujausius laimėjimus moksle, buvo sukurtas unikalus patalynės komplektas, su kuriais žmogus ne tik ilsisi, bet ir sveiksta bei jaunina savo organizmą.

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržai keliams

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Šildomosios peties sąnario juostos

Fohow pagalvė
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!