Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Apie Fohow

Apie kompaniją ,,Fohow“

„Fohow“ korporacija – tai Kinijos kompanija, gaminanti sveikatinimo produkciją iš Rytuose gerai žinomų medžiagų – valgomųjų aukštesniųjų grybų (pirmiausia – Tibete augančio Kininio kordicepso, taip pat Linčži (Reiši) bei Šiitake grybų), kurie  pasižymi stipriu teigiamu poveikiu žmonių sveikatai. Šiuolaikinės biotechnologijos (grybų ląstelių turinio vakuuminis bei ekstrahavimas, esant žemoms temperatūroms) suteikė galimybę pagaminti nepaprastai greito bei stipraus veikimo biologiškai veiklius papildus.

Prieš  dvidešimt metų buvo įgyvendintas unikalus Kinijos valstybinis projektas. Pirmą kartą  pasaulyje  biologiškai veiklių papildų gamybos technologijų vystymosi  istorijoje prasidėjo naujas esminis etapas – pradėti gaminti skysti koncentruoti preparatai iš aukštesniųjų  grybų ląstelių turinio - greito veikimo biologiniai imuninės ir energinės sistemų reguliatoriai.

Korporacija turi savo mokslinių tyrimų institutą, kuris tyrinėja ir kuria naujas receptūras, gamina preparatus, atlieka jų saugumo tyrimus, nustato efektyvumą ir kita. Šiam Fohow mokslo tyrimo institutui vadovauja šiuolaikinės Kinijos medicinos pradininkas, akademikas Tang You Zhi, praeityje buvęs ilgametis Kinijos vadovo Mao Dzeduno gydytojas. Akademikas Tang You Zhi visuomet konsultuodavo ir tebekonsultuoja žymiausius valstybės veikėjus Kinijoje ir už jos ribų.

Visų korporacijos Fohow įmonių gamyba yra pažymėta aukščiausiais tarptautiniais kokybės sertifikatais GMP, ISO9001, HACCP. Visa Fohow produkcija sertifikuota Lietuvoje.

Pagrindinė korporacijos ,,FOHOW“ misija – sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvensenos koncepcijos sukūrimas.

 

Korporacijos ,,Fohow‘‘ produkcijos ypatumai

  • gaminama tik natūrali ir saugi produkcija;
  • visa produkcija  pasižymi greitu veikimu, vienodu In ir Jang energijų reguliavimu;
  • produkcija gaminama, naudojant nuosavas receptūras ir pačias pažangiausias nanobiotechologijas;

Produkcija pasižymi:

  1. Organizmo valymu;
  2. Biologiniu imuninės sistemos ir viso organizmo funkcijų reguliavimu;
  3. Organizmui būtinų maisto medžiagų papildymu.

Produkcija su kordicepsu ir kiti Fohow preparatai plačiai naudojami, kaip profilaktikos bei gydymo priemonės. Jie veikia visai kitaip, nei visi kiti pasaulyje žinomi natūralūs BVP.

Per labai trumpą laiką korporacijos produkcija užregistruota Rusijoje, Baltarusijoje, Izraelyje, Lietuvoje, Latvijoje, Kazachstane, Uzbekistane, Mongolijoje, Čekijoje, Serbijoje, Lenkijoje ir kt. šalyse. Dabar korporacijos produkcija sėkmingai realizuojama JAV, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Suomijoje, Estijoje, Vokietijoje, Bulgarijoje, Gruzijoje, Armėnijoje, Pietrytinės  Azijos šalyse. Tai rodo, kad kompanija pradeda sėkmingai dirbti pasaulinėje rinkoje. Gamindama unikalią sveikatinimo produkciją, kompanija užtikrintai žengia į priekį, registruodama savo biologiškai aktyvius maisto papildus įvairiose pasaulio šalyse.

Taigi, kompanijos ,,Fohow“ preparatai – tai moderniausias šiuolaikinio mokslo ir technikos pasiekimas. Naujausių bionanotechnologijų dėka preparatų veiksmingumas dešimteriopai pranoksta žaliavos poveikį; smarkiai aplenkia pirmtakus savo poveikiu ir sudaro galimybę greičiau pasiekti gerų rezultatų.

Įkvėpti puikių korporacijos „Fohow“ laimėjimų, akivaizdžių artimų žmonių rezultatų gerinant savo sveikatą „Fohow“ produktų pagalba, tikėdami, jog galima dar plačiau paskleisti žinią apie alternatyvius Rytų medicinos padovanotus įrankius, galinčius mums padėti mėgautis sveikata ir energija, kviečiame visus susipažinti su informacija apie korporacijos „Fohow“ produktus ir kilus net mažiausiam klausimui kreiptis į mus. 

 

Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!