Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Bendradarbiavimas

Kviečiame prisijungti prasmingam darbui kompanijoje. Nešti žinią žmonėms apie moderniausius šiuolaikinio mokslo ir technikos pasiekimus, korporacijos „Fohow“ preparatus iš aukštesniųjų grybų ir kitus aukštųjų technologijų produktus.

Visada ieškome bendraminčių, partnerių, lyderių, turinčių misiją ir norinčių prisijungti prie kompanijos. Neatmetame ir veiklių žmonių, kurie nori užsidirbti papildomai.

Visokeriopą  pagalbą, apmokymus, puikų kolektyvą  – galime garantuoti. Esame įsitikinę, jog viską, kas neįveikiama vienam, lengva įveikti kartu. Komandos dvasia mūsų kolektyve yra stipri, o kartu su mūsų partneriais mes galime padaryti dar daugiau.

Ieškome žmonių ir užsienyje. Perspektyvos būti pirmiems Jūsų šalyje ir mūsų pagalba Jums –  garantuos verslo sėkmę! Ypač domina Lenkija, Vokietija, Čekija, Austrija, Danija, Olandija, Didžioji Britanija, Švedija, Suomija, Norvegija, Airija, Turkija, Ispanija, Italija, Šveicarija, Baltarusija, Rusija, Ukraina, JAV,  Izraelis ir kitos šalys.

 

Finansinės sėkmės formulė kiekvienam

Kodėl vieni traukia turtus lyg magnetas, o kiti, nežiūrint į tai ką darytų – pasmerkti vidutinio dydžio pajamoms ar egzistavimui nuo algos iki algos?

Turtingiausių pasaulyje žmonių stebėjimai parodė, kad finansinė sėkmė net 80% įtakoja žmogaus įsitikinimai ir nuostatos, o tik 20% – žinios ir įgūdžiai apie pinigų uždirbimo būdus. Esant klaidingoms nuostatoms nepadeda jokios žinios, nes žmogus tiesiog jų neįgyvendina.

Destruktyvūs įsitikinimai pinigų atžvilgiu, tokie, kaip „ne piniguose laimė“ ar „sąžiningais būdais pinigų neuždirbsi“, tūno mūsų pasąmonėje ir užkerta didžiausias galimybes juos turėti. Mes galime to net neįtarti, bet iš tiesų vadovaujamės tais įsitikinimais ir, aišku, sulaukiame atitinkamų rezultatų, nes mūsų įsitikinimai tiesiogiai daro įtaką mūsų elgesiui. 

 

Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!