Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Energetinis balzamas

Energetinis balzamas
Energetinis balzamas
Informacija apie produktą


Pagrindinis tikslas buvo sukurti aukštųjų technologijų, aplinką tausojantį ir saugų produktą. Renkantis žaliavas, receptūrą, gamybos technologijas, šio produkto poveikį ir kitus aspektus, buvo pasiekta ideali harmonija tarp Rytų ir Vakarų medicinos pasiekimų. Dėl vaistažolių komponentų poveikio preparatas turi nuostabų sveikatinimo efektą, esant skausmams, nuovargiui, patinimui ir kitiems simptomams. Užtenka tik balzamu įtrinti probleminę sritį ir Jūs pajausite efektą! Kompanija FOHOW yra atsakingas už visuomenę, kad žmonėms būtų suteikta galimybė naudoti aukštos kokybės, natūralius ir saugius produktus, skleisti idėjas apie pagarbą aplinkai ir darnų gyvenimą.

  • Nėra hormonų
  • Balzamas nedirgina odos
  • Nėra cheminių konservantų
  • Nėra mineralinių aliejų

 

BALZAMO YAN-SHEN KOMPONENTAI

Šveicariškų obuolių Malus Domestica veislės kamieninės ląstelės

Šveicariškų obuolių Malus domestica kamieninės ląstelės, patalpintos, naudojant specialias technologijas, į riebalų turinčias liposomas (nano-kapsulės), skverbdamosi į žmogaus odą, gerokai paspartina regeneracijos procesą, papildo maistinėmis medžiagomis ir padeda atsinaujinti pažeistiems audiniams. Daugelis žymių žmonių, tokių kaip JAV prezidento žmona Michelle Obama, “Oskaro” premijos laureatės Gwyneth Paltrow ir Helen Mirren, garsi dainininkė Jennifer Lopez naudojo produktus, kurių sudėtyje yra obuolių Malus Domestica veislės kamieninių ląstelių.

Stabilizuotas resveratrolis iš vynuogių misos

Resveratrolis pagerina sirtuinų veiklą, tokiu būdu didindamas energijos lygį ląstelėse. Tyrimai įrodė, kad šis komponentas dėka savo antioksidacinių savybių yra labai plataus naudojimo ir yra vienas iš geriausių šiuolaikinių funkcinių komponentų. Savo karščiavimą mažinančiomis savybėmis resveratrolis pranašesnis už aspiriną – 60 kartų, dėl efektyvumo nuo laisvųjų radikalų jis lenkia Kofermentą Q10 (iš vynuogių kauliukų) – 40 kartų, savo antioksidacinėmis savybėmis lenkia vitaminą C –  800 kartų, be to, jis padidina kovos su vėžiu veiksmingumą 40 kartų ir neturi šalutinio poveikio.

Prancūzinės jūrinės pušies žievės ir ūglių ekstraktas

Prancūzinės jūrinės pušies žievės ir ūglių ekstraktas turi daug oligomerinių proanthocyanidinų, ši pušų rūšis auga tik Prancūzijos pietvakariuose Les Landes de Gascogne pakrantėje. Ekstraktas turi tris pagrindines savybes: jis turi antioksidacines savybes, gerina kolageno ir elastino sintezę, skatina azoto oksido susidarymą odos ląstelėse ir kraujagyslių išsiplėtimą.  

Tai yra viena iš efektyviausių natūralių priemonių laisvųjų radikalų šalinimui. Jūros pušų žievės ir ūglių ekstraktas sugeba neutralizuoti daug laisvųjų radikalų, prieš jiems pradedant daryti įtaką vidaus organams. Dėl išskirtinių antioksidacinių savybių jis taip pat padeda stiprinti kraujagyslių ir kapiliarų sieneles, pagerina mikrocirkuliaciją ir padidina kraujo aktyvumą.

Miao tautos liaudies medicinos nuostabus vaistų poveikis buvo plačiai pripažintas šiuolaikinėje aukštųjų technologijų epochoje.

Ypatingos energetinio balzamo savybės:

  1. Kryptingas terminis terapinis poveikis. Šilumos poveikis gali trukti 24 valandas ar ilgiau. Šis metodas yra labai efektyvus žmonėms, esantiems skirtingose sub-sveikos būklės stadijose
  2. Kūno gyvybingumo didėjimas. Kai aktyvūs komponentai įsiskverbia į odą, pastebimas kraujo apykaitos pagerėjimas ir kūno gyvybės energijos antplūdis, todėl žmogus jaučiasi energingiau.
  3. Drėgmės pašalinimas, kūno atsparumo padidinimas. Produkto naudojimas leidžia jums pašalinti drėgmę iš kūno, atkurti Yin ir Yang energijos balansą, sumažinti krūvį organizmui ir sustiprinti imunitetą.
  4. Kosmetinis efektas, sulėtėja senėjimo procesai. Padidina ląstelių aktyvumą, pagerina kūno regeneracines funkcijas, lėtina senėjimo procesą. Padeda pašalinti toksinus, atstatyti “Shen” ir “Qi” energijos pusiausvyrą, atkurti moters grožį, sumažinti menstruacijų skausmą.
  5. Energetinių kanalų valymas ir aktyvavimas. Produkte esantys aktyvūs ingredientai gerina kraujo apytaką, kūno energijos ir fiziologinių kanalų pralaidumą.
  6. Svorio normalizavimas. Tinka žmonėms su antsvoriu. Produkto naudojimas leidžia pagreitinti medžiagų apykaitą, atsikratyti perteklinių kalorijų ir kūno riebalų, suteikti organizmui sveiką ir tinkamą išvaizdą.

Tinka šioms žmonių kategorijoms:

Žmonėms, kurie kenčia nuo didelio fizinio krūvio, dirba sėdimą darbą ar veda neaktyvų gyvenimo būdą (trūksta fizinio aktyvumo), pernelyg dažnai naudoja mobiliuosius telefonus, turi įvairių sužalojimų ar traumų.

Neto svoris: 50 g

Kaina 44 €

 

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464 Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

Svorio normalizavimas. Tinka žmonėms su antsvoriu. Produkto naudojimas leidžia pagreitinti medžiagų apykaitą, atsikratyti perteklinių kalorijų ir kūno riebalų, suteikti organizmui sveiką ir tinkamą išvaizdą.
0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šampūnas su Fohow kordicepsu

Dušo želė su Fohow kordicepsu

Kosmetinė kaukė odai aplink akis

Kosmetinė veido kaukė su peptidais

Pleistrai nuo skausmo su eteriniais aliejais
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!