Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Fohow 2 kartos Bioenergetinis masažuoklis

Fohow 2 kartos Bioenergetinis masažuoklis
Fohow 2 kartos Bioenergetinis masažuoklis
Informacija apie produktą


FOHOW bioenergetinio masažuoklio poveikis yra pagrįstas pagrindiniais Tradicinės Kinų Medicinos meridianų principais ir vidaus organų teorijomis, apjungia kartu šiuolaikinės bioinformatikos, energetikos, neurologijos ir kitas disciplinas. Pažangiausių šiuolaikinių technologijų dėka jis visapusiškai imituoja tokias Tradicinės Kinų Medicinos technikas kaip akupunktūra, guaša ir tuina masažai, ugnies terapija, baguan taurių terapija ir daug kitų.

Tiesiogiai veikdamas biologiškai aktyvius taškus, meridianų masažuoklis didina atsigavimo (gydymo) greitį ir veiksmingumą, išvalo meridianus, atkuria normalią Či (Qi) ir kraujo tėkmę, padidina energiją kūne, atkuria vidaus organų In-Jang (Yin-Yang) pusiausvyrą.

Ši metodika yra veiksminga profilaktikai, organizmo sutrikimų atstatymui, o taip pat ir sveikatos palaikymui. Ji puikiai suderinta su trimis pagrindiniais FOHOW Jang-Šeng (Yang-Sheng) principais – Jang-Šeng psichologija, Jang-Šeng elgesys, Jang-Šeng mityba, idealiai tinka naudoti su pagrindiniais “Reguliavimo, valymo ir papildymo” serijos produktais, gali būti veiksminga daugelio ligų profilaktinė ir sveikatos palaikymo priemonė.

Pagrindinės BEM masažuoklio funkcijos:

  1. Šalina toksinus ir valo kraują.
  2. Skatina mikrocirkuliaciją.
  3. Spartina medžiagų apykaitą.
  4. Suaktyvina ląstelių veiklą, stiprina imunitetą ir didina savaiminio gijimo galimybes.
  5. Mažina uždegimus, slopina skausmą, stiprina raumenis ir kaulus.
  6. Reguliuoja autonominę nervų sistemą, gerina miego kokybę.
  7. Reguliuoja endokrininės sistemos funkcijas, koreguoja figūrą ir pasižymi kosmetiniu poveikiu.
  8. Valo meridianus, pašalina kraujo sąstovį.

Daugiau informacijos apie produktą: https://www.youtube.com/watch?v=_Q_TH8TWQTQ&feature=emb_logo

Kaina 1441 €

 

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464 Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šampūnas su Fohow kordicepsu

Dušo želė su Fohow kordicepsu

Kosmetinė kaukė odai aplink akis

Kosmetinė veido kaukė su peptidais

Pleistrai nuo skausmo su eteriniais aliejais
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!