Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Fohow akių masažuoklis

Fohow akių masažuoklis
Fohow akių masažuoklis
Informacija apie produktą


Trumparegystės profilaktika bei nuovargio pašalinimas.

Efektyvus galvos skausmo pašalinimas, akių nuovargio pašalinimas po įtempto darbo, nervų sistemos darbo reguliavimas, miego gerinimas.

Šis masažuokis tai naujos kartos sveikatinimo produktas, sukurtas remiantis 7-iomis kinų tradicinio masažo technikomis – dilgčiojimas, sukimas, tapšnojimas.

Masažuoklio dėka yra stimuliuojamos ir treniruojamos akys. Pašalinamas nuovargis ir įtampa. Masažuoklis padarytas kaip akių uždėklai. Todėl yra patogus ir lengvas naudoti. Idealiai tinka žmonėms įtemptai dirbantiems prie kompiuterio.

Kaina 165 €

 

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464 Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šampūnas su Fohow kordicepsu

Dušo želė su Fohow kordicepsu

Kosmetinė kaukė odai aplink akis

Kosmetinė veido kaukė su peptidais

Pleistrai nuo skausmo su eteriniais aliejais
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!