Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Vandeniliu prisotinto vandens aktyvatorius Fohow

Vandeniliu prisotinto vandens aktyvatorius Fohow
Vandeniliu prisotinto vandens aktyvatorius Fohow
Informacija apie produktą


Vandeniliu prisotinto vandens aktyvatorius Fohow

Kas yra vandeniliu prisotintas vanduo?

Tai vanduo, kuriame elektrolizės pagalba vanduo yra prisotinamas molekuliniu vandeniliu, kuris lengvai prasiskverbia pro ląstelių sieneles, pasiekia ląstelės branduolį, neutralizuoja, bei pašalina laisvuosius radikalus.

Kas yra laisvieji radikalai? Tai molekulių dalys, kurios kenkia mūsų organizmo ląstelėms ir prisideda prie daugelio ligų, kuriomis sergame. Laisvieji radikalai mūsų organizme atsiranda dėl netinkamos mitybos, vaistų, kuriuos vartojame, oro taršos, alkoholio ar tabako. Laisvųjų radikalų perteklius organizme sukelia oksidacinį stresą, jo nuolat atakuojamos ląstelės keičiasi, pradeda nykti – vystosi navikai, aterosklerozė, Parkinsono, Alzhaimerio, širdies ir kraujagyslių ligos. Laisvieji radikalai taip pat turi įtakos priešlaikinio senėjimo procesams.

Kokia yra vandeniliu prisotinto vandens nauda? Moksliniai tyrimai nustatė, kad vandeniliu prisotintas vanduo, prasiskverbęs pro ląstelių sieneles, ląstelėse veikia, kaip galingas antioksidantas. Būtent jis galėtų padėti kovoje prieš mūsų sveikatai kenkiančius laisvuosius radikalus. Vandeniliu prisotinto vandens antioksidacinės ir priešuždegiminės savybės yra geras būdas kovoti ir su ankstyvu senėjimu. Žmogui senstant, organizmo ląstelės tampa vis mažiau atsparios oksidaciniam stresui, kurį sukelia laisvųjų radikalų perteklius, intensyvūs saulės spinduliai bei toksiški chemikalai mūsų aplinkoje.

Poveikis

Vandeniliu prisotintas vanduo ne tik aprūpina organizmą vandens kiekiu, kuris mums būtinas, bet ir valo žarnyną, palaiko geresnį virškinimą ir padeda greičiau atsikratyti nepageidaujamo svorio.

Kasdien geriamas toks vanduo suteikia daugiau energijos, padeda kovoti su nuovargiu, mažina uždegiminius procesus, reguliuoja cholesterolio bei cukraus kiekį kraujyje, mažina raumenų nuovargį intensyviai sportuojant ir kelia nuotaiką.

Kaina 330€

 

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464 Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šampūnas su Fohow kordicepsu

Dušo želė su Fohow kordicepsu

Kosmetinė kaukė odai aplink akis

Kosmetinė veido kaukė su peptidais

Pleistrai nuo skausmo su eteriniais aliejais
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!