Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Dantų pasta Fohow

Dantų pasta Fohow
Dantų pasta Fohow
Informacija apie produktą
Bendra informacija


Dantų pasta Fohow

Tai yra ketvirtos kartos dantų pasta be fluoro, su kordicepsu, ženšeniu, sausmedžio ekstraktu ir chlorofilu, kurios neįtikėtiną poveikį pajusite iš karto! Dantų pasta „Feniksas“ – tai naujausias Fohow kompanijos mokslinio tyrimų instituto ekspertų komandos sukurtas produktas.
Dantų pastų rinkinys (rytas/vakaras).
Į dantų pastos Fohow sudėtį įeina kordicepsas, todėl pasta puikiai reguliuoja ir palaiko burnos ertmės sveikatą. Dantų pasta dalijama į dvi, kurios skiriasi savo sudėtimi ir funkcijomis, tam, kad būtų užtikrinta visavertė burnos ertmės priežiūra tiek ryte, tiek vakare. Ryte tai – balinimas, o vakare – bakterijų šalinimas, jų dauginimosi sustabdymas, visavertė dantų bei burnos ertmės priežiūra.
Dantų pasta Fohow – rytas:
Svoris – 140 g.
Vaisinis skonis
1. Normalizuoja burnos ertmės balansą. Kordicepso pagalba mažinamas bakterijų kiekis bei palaikomas sveikos burnos ertmės balansas. Gerėja dantų bei dantenų būklė. Stabdo uždegiminius procesus ir malšina dantų skausmą. Profilaktinė karieso priemonė.
2. Tai antibakterinė ir dezinfekuojamoji priemonė. Į dantų pastos sudėtį įeina Pelų ekstraktas, kuris puikai stabdo oksidaciją, apsaugo natūralią dantų spalvą, pašalina apnašas (atsiradusias nuo kavos, rūkymo, arbatos), apsaugo nuo akmenų susidarymo, apsaugo giliuosius dantų sluoksnius, taip saugodama dantis ir palaikydama jų sveikatą.
3. Efektyviai saugo dantenas ir dantis. Pelų ekstraktas kompleksiškai valo dantis bei balina juos.
4. Suteikia gaivų burnos kvapą. Švelnus obuolių kvapas pašalina visus kitus nemalonius kvapus. Panaudojus šią pastą ryte, visą dieną jausite gaivą bei komfortą.
Sveiki dantys
Akinamai balta šypsena
Dantų pasta Fohow – vakaras
Svoris – 140 g
Mėtinis skonis
1. Normalizuoja burnos ertmės balansą. Su kordicepso ekstraktu. Mažina bakterijų dauginimąsi. Stabdo uždegiminius procesus ir malšina dantų skausmą. Profilaktinė karieso priemonė. Gerina dantų ir dantenų būklę.
2. Balina dantis ir šalina apnašas. Į Šios pastos sudėtį įeina: Japonijos sausmedžio ekstraktas, Sarkandos ekstraktas, Ženšenio ekstraktas – kurie kovoja su blogosiomis bakterijomis, pašalina jas, gydo burnos ertmės žaizdelės (opas, patinimus), šalina alergines reakcijas.
3. Atgaivina burnos kvapą. Mėta valo ir gaivina.
4. Patikima apsauga nuo karieso.
Ypatybės
1. Kordicepso ekstraktas mažina blogųjų bakterijų dauginimąsi, palaiko burnos ertmės balansą, gerina dantų ir dantenų būklę.
2. Pelų ekstraktas padeda pašalinti dėmes ant dantų, apvalo giliuosius dantų sluoksnius, darydama dantis sveikus ir stiprius.
3. Žolių ir chlorofilo ekstraktai profilaktiškai apsaugo tiek dantis tiek dantenas.
4. Kadangi dantų pasta yra rytinė ir vakarinė, todėl dantų, dantenų ir burnos ertmės apsauga ir priežiūra yra maksimali.
Pasta yra labai ekonomiška, užtenka nedidelį kiekį pastos uždėti ant šepetėlio.
Galiojimas: 36 mėnesiai nuo pagaminimo datos.

 Kaina 16.50 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

Tai yra ketvirtos kartos dantų pasta be fluoro, su kordicepsu, ženšeniu, sausmedžio ekstraktu ir chlorofilu, kurios neįtikėtiną poveikį pajusite iš karto! Dantų pasta „Feniksas“ – tai naujausias Fohow kompanijos mokslinio tyrimų instituto ekspertų komandos sukurtas produktas.
Dantų pastų rinkinys (rytas/vakaras).

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Higieniniai įklotai ir paketai - naujos kartos (d...

Higieninės ginekologinės kapsulės „Princesės...

Higieniniai, anijoniniai įklotai (dienai ir nakč...

Gelis „Fohow Aloe“

Higieniniai įklotai Fohow - naujos kartos (kasdie...
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!