Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Ar susidomėsime Rytų medicina?

Ar susidomėsime Rytų medicina?

Sveikata nėra savaiminė būsena. Bėgame, skubame ir dažnai nesusimąstome, kad mūsų sveikata neamžina.

Juk žinome, kad norint geresnės savijautos, sveikatos išsaugojimu ir stiprinimu reikia rūpintis patiems, domėtis naujomis ir veiksmingesnėmis galimybėmis, jas taikyti praktikoje.

O kad tokių besidominčių naujovėmis Kuršėnuose yra – abejoti nereikia.. Į renginį „Šiuolaikiniai Rytų medicinos laimėjimai“, kuris vyko Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje, susirinko daugiau nei šimtas susidomėjusiųjų: Trečiojo universiteto Sveikatos fakulteto klausytojai, mokytojai, medikai, kiti Kuršėnų bendruomenės nariai.

Susirinkusieji, pasivaišinę rytietiška arbata, su įdomumu klausėsi medicinos mokslų daktaro, Rytų medicinos profesoriaus Arkadijaus Gamperio paskaitos. Pagrindinis Rytų medicinos tikslas – sveikatos palaikymo kultūros plėtojimas visame pasaulyje, visos žmonijos laimingos ir sveikos gyvenimo koncepcijos sukūrimas.

Profesorius kalbėjo apie produktus žinomus ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Pažymėjo, kad Kinijos korporacija „Fohow“ neatsilieka nuo laikmečio, turi savo mokslinių tyrimų institutą, kuris tyrinėja ir kuria naujas receptūras, gamina preparatus iš aukštesniųjų grybų ląstelių turinio, atlieka jų saugumo bandymus, tikrina efektyvumą ir t.t.

Pažymėtina, kad visa produkcija pasižymi greitu veikimu, yra tik natūrali, sertifikuota, neturi pašalinio poveikio. Keletas kuršėniškių, išbandžiusių tokius preparatus, pasidalijo savo puikiais sveikatinimosi rezultatais, pasidžiaugė geresne savijauta.

Manome, kad klausytojai, susipažinę su alternatyviais organizmo sveikatinimo metodais ir juos patys išbandę, įsitikins ir susižavės šiuolaikinės Rytų medicinos laimėjimais, skleis šią žinią savo brangiems artimiesiems ir pažįstamiems.

Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!