Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Greitai tirpstantis multivitamininis gėrimas “Ci Li“

Greitai tirpstantis multivitamininis gėrimas “Ci Li“
Greitai tirpstantis multivitamininis gėrimas “Ci Li“
Informacija apie produktą
Bendra informacija


 Greitai tirpstantis multivitamininis gėrimas “Ci Li“

Korporacijos Fohow ekspertai vadovaudamiesi principu "maistas ir vaistas yra viena" sukūrė unikalų produktą - greitai tirpstantį multivitamininį gėrimą "Ci Li".
Pagrindinė sudedamoji gėrimo dalis yra rožės Roxburgh vaisiai (vitaminų karaliai) - retos uogos, augančios ekologiškai švariuose kalnuotuose regionuose pietų Kinijoje. Juose gausu vitamino C, vitamino P (rutinas), superoksido dismutazė (SOD). Taip pat yra daug fruktozės, gliukozės, karotino, organinių rūgščių, ir 20 rūšių amino rūgščių ir daugiau nei 10 rūšių naudingų mineralų žmogaus organizmui.

Vitaminas C: 100g šviežių uogų yra daugiau kaip 200 mg vitamino C;

Vitaminas P: 100g šviežių uogų sudėtyje yra daugiau kaip 2500mg vitamino P;

Superoksido dismutazė (SOD): medžiagos kiekis viršija 6000U / 100ml.

Pagrindinis vitamino C poveikis yra sustiprinti kūno imunitetą, be to vitaminas C apsaugo nuo vėžio ir širdies ligų, sumažina žalingą tabako, alkoholio ir narkotikų poveikį.
Gėrimo gamyboje naudojama naujausia skaitmeninė technologija, žema temperatūra, membranos atskyrimo ir koncentravimo technologija, purškiamoji džiovinimo technologija ir kitos pažangiausios technologijos. Multivitamininis gėrimas efektyviai papildo organizmą vitaminu C, gerina organizmo imuninę sistemą, yra puikus Yang-Sheng produktas sveikam gyvenimui.

Sudetis: Rožės Roxburgh milteliai, maltodektrinas, kalio acesulfamo druska.

Produkto privalumai:
1.Efektyvus organizmo papildymas vitaminu C, padidinant organizmo imunitetą.
2.Absoliučiai natūrali sudėtis, todėl saugu naudoti.
3. Visiškai tirpus vandenyje, nepalieka nuosėdų ir atliekas.
4.Šiuolaikiškas dizainas, naudojimo paprastumas, ekologiškumas. Mažas dydis, patogu pasiimti su savimi ir naudoti visur.

Standartinėje pakuotėje yra 12 paketėlių po 5 g kiekvienas

Kaip naudotis
Nukirpkite maišelio kraštą ir supilkite paketėlio turinį į stiklinę, įpilama 100 ml šilto vandens (60-70 ℃), išmaišyti, gerti po visiško ištirpimo vandenyje. Vandens kiekis gali būti reguliuojamas pagal skonį.

Tinkamumo laikas 24 mėnesiai
Laikyti sausoje, tamsioje ir vėsioje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių, drėgmės, pašalinių kvapų.

Tai nėra vaistas!

 Kaina 44€

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

Korporacijos Fohow ekspertai vadovaudamiesi principu "maistas ir vaistas yra viena" sukūrė unikalų produktą - greitai tirpstanti multivitamininį gėrimą "Ci Li".
Pagrindinė sudedamoji gėrimo dalis yra rožes Roxburgh vaisiai (vitaminu karaliai) - retos uogos, augančios ekologiškai švariuose kalnuotuose regionuose pietų Kinijoje. Juose gausu vitamino C, vitamino P (rutinas), superoksido dismutazė (SOD). Taip pat yra daug fruktozės, gliukozės, karotino, organinių rūgščių, ir 20 rūšių amino rūgščių ir daugiau nei 10 rūšių naudingų mineralų žmogaus organizmui.

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Skystas kalcis kapsulėse iš jūros dumblių „H...

Maistinės tabletės „Gaosian“ (Fohow Gaoqian)

Eliksyras „Trys brangenybės“ (Fohow Sanbao Or...
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!