Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Naujas kordicepso eliksyras „Fenikso Legenda”

Naujas kordicepso eliksyras „Fenikso Legenda”
Naujas kordicepso eliksyras „Fenikso Legenda”
Informacija apie produktą


Šiame naujame Fohow eliksyre yra patobulintą eliksyro „Feniksas“ formulė ir daug naujų vertingų komponentų.

Kordicepsas nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių ir yra tradicinė kinų medicinos žaliava, kurios poveikis organizmui yra labai vertinamas kartu su kitomis žinomiausiomis Rytų medicinos priemonemis.

Fohow „Fenikso Legenda” kordicepso ekstrakto gamybai panaudotas kininis kordicepsas (Cordyceps sinensis), linčži (ganoderma lucidum), šitake, kulkšnė, atraktilis, triskiautis begalenis, godži uogų ekstraktas.

Savo unikalių savybių dėka kininis kordicepsas tampa vis populiaresniu moderniame pasaulyje.

Fohow eliksyras „Fenikso Legenda” pagamintas pagal naujausią užpatentuotą receptą, kurio pagrindas yra senovinos tradicinės kinų medicinos receptas „Nefrito skydas”. 

Fohow produkcijos gamybai panaudoti šiuolaikiniai pažangūs metodai, todėl, lyginant su tradiciniais ekstrahavimo metodais, šioje produkcijoje maksimaliai išsaugomi veiklieji komponentai ir aktyvatoriai, pašalinami neaktyvūs komponentai ir daugybė priemaišų. Pagerėjo Fohow „Fenikso Legenda” kordicepso ekstrakto pasisavinimas organizme, išgauta geresnė apsauga ir efektyvumas.

 

Vartojimas:

Šį Fohow eliksyrą ir kitus skystuosius preparatus geriausia gerti ryte ir vakare 30 min. prieš valgį arba 1-2 val. po valgio. Prieš juos geriant, rekomenduojama praskalauti burną, nuvalyti dantis ir liežuvį nuo apnašų ir išgerti pusę stiklinės šilto vandens. Po to išgerti reikalingą preparato kiekį, tam panaudojant pridedamą šiaudelį arba, norint dar tiksliau dozuoti preparatą, švirkštą be adatos. Atidarytą Fohow preparato flakoną reikia laikyti šaldytuve.

Profilaktiškai suaugusiesiems gerti po 5-10 ml Fohow eliksyro „Fenikso Legenda” per dieną (trukmė – 3-6 savaitės).

Tam tikrais atvejais Fohow „Fenikso Legenda” kiekis, profilaktinius gali viršyti 3-6 kartus.

 

Kiekis:

6 buteliukai po 30 ml

Kaina 49.50€

 

Daugiau informacijos apie produktą: https://www.youtube.com/watch?v=uWbsRde2yNU

 

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464 Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com
0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid)

Eliksyras „Trys brangenybės“ (Fohow Sanbao Or...

Kapsulės „Linčži“ (Fohow Linchzhi)

Arbata „Liuvei“ (Fohow Liuwei Cha)

Vaisinė pasta „Rožė“ (Fohow Meigui)
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!