Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Šilumos diržai keliams

Šilumos diržai keliams
Šilumos diržai keliams
Informacija apie produktą
Bendra informacija


Šiuo metu kompanijoje vyksta AKCIJA! Įsigydami vieną diržą - antrą gausite dovanų!

Šių korporacijos “Fohow” diržų unikalumas yra tame, kad jie leidžia kompleksiškai kartu su kitomis terapinėmis priemonėmis gerinti žmogaus judėjimo, darbo ir gyvenimo kokybę.

Naudojimas

Dėvėti šilumos diržus rekomenduojama 2 kartus per dieną 15-30 minučių (sudrėkintus) ir 3-5 valandas (sausus). Miegant naudoti nerekomenduojama.

Eksploatacijos laikas – 5000 valandų.

Komplekte 2 vnt.

 Kaina 429 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

Šis unikalus išradimas yra rimtų mokslinių tyrimų, kuriuos atliko kompanijos ,,Fohow“ specialistai, rezultatas. Diržai yra pagaminti iš ypatingos medžiagos, kurios viduje nanotechnologijos dėka išdėstyti, stipriai susmulkinti (10-12) nedidelio galingumo magnetai ir mineralai. Diržo sudėtyje jų yra virš penkiasdešimties. Jie pagal akupunktūros principus veikia taškus išilgai įvairių energetinių meridianų.

Faradoterapinių diržų pagrindą sudaro specialios medžiagos sluoksnis su mineralais (pagrindinis – nefritas), tame tarpe ir meteoritinės kilmės mineralai, kurie spinduliuoja infraraudonaisiais spinduliais, o nedidelio galingumo magnetai išdėstyti specialiu būdu. Magnetų ir didelio kiekio mineralų ,susmulkintų iki ypač mažų dydžių, panaudojimas, leido pasiekti, kad mineralai veikia ląstelės “bangos” ilgio diapazone. Taip yra pasiekiamas ilgalaikis giluminis audinių sušildymo efektas.

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Šildomosios peties sąnario juostos

Fohow pagalvė

Fohow moteriškos kojinės
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!