Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams
Šilumos diržas kaklui ir sąnariams
Informacija apie produktą
Bendra informacija


Šiuo metu kompanijoje vyksta AKCIJA! Įsigydami vieną diržą - antrą gausite dovanų!

„Fohow“ šilumos diržo pagrindą sudaro specialios medžiagos sluoksnis su mineralais (pagrindinis – nefritas), tame tarpe ir meteoritinės kilmės mineralai, kurie spinduliuoja infraraudonaisiais spinduliais, o nedidelio galingumo magnetai išdėstyti specialiu būdu. Magnetų ir didelio kiekio mineralų, susmulkintų iki ypač mažų dydžių, panaudojimas, leido pasiekti, kad mineralai veikia ląstelės „bangos” ilgio diapazone. Taip yra pasiekiamas ilgalaikis giluminis audinių sušildymo efektas.

Naudojimas

„Fohow“ šilumos diržą dėvėti raudonu aplikatoriumi prie kūno. Procedūros rekomenduojamos bet kokio amžiaus žmonėms. Procedūrų kiekis neribojamas, tačiau reikia atsiminti, kad didžiausias efektas pasiekiamas, kai seansai atliekami ne dažnai, o reguliariai.

Prieš naudojimą darbinį diržo paviršių reikia sudrėkinti (purkštuvu ar drėgnu delnu), apjuosti reikiamą vietą ir susegti lipdukais. Poveikis prasideda po 5–10 min. (priklausomai nuo odos jautrumo) pajuntama šiluma. (Reikia pabrėžti, kad tai ne garstyčių lapeliai ir ne paprastas šildymas – ne tik nudegimo bet iš viso jokių naudojimosi pėdsakų, tokių kaip paraudimas ar viršutinio odos sluoksnio temperatūros pakilimas nebus).

Rekomenduojamas naudojimo laikas 10–30 min. Jei labai degina, reikia nusiimti diržą. Nerekomenduojam apsijuosus būti ilgiau kaip 3 valandas. Jei diržą būnama apsijuosus ilgai, jo nereikia drėkinti, tada vyksta lėtas infraraudonųjų spindulių poveikis be deginimo efekto. Kaklo diržą naudoti galima du kartus per dieną. Miegoti su juo nerekomenduojama.

Garantijos laikas – 5000 naudojimo valandų.

 Kaina 110 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

 

Šis unikalus išradimas yra rimtų mokslinių tyrimų, kuriuos atliko kompanijos ,,Fohow“ specialistai, rezultatas. Diržai yra pagaminti iš ypatingos medžiagos, kurios viduje nanotechnologijos dėka išdėstyti, stipriai susmulkinti 10-12 nedidelio galingumo magnetai ir mineralai. Diržo sudėtyje jų yra virš penkiasdešimties. Jie pagal akupunktūros principus veikia taškus išilgai įvairių energetinių meridianų.

„Fohow“ šilumos diržų pagrindą sudaro specialios medžiagos sluoksnis su mineralais (pagrindinis – nefritas), tame tarpe ir meteoritinės kilmės mineralai, kurie spinduliuoja infraraudonaisiais spinduliais, o nedidelio galingumo magnetai išdėstyti specialiu būdu. Magnetų ir didelio kiekio mineralų, susmulkintų iki ypač mažų dydžių, panaudojimas, leido pasiekti, kad mineralai veikia ląstelės „bangos” ilgio diapazone. Taip yra pasiekiamas ilgalaikis giluminis audinių sušildymo efektas.

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržai keliams

Šildomosios peties sąnario juostos

Fohow pagalvė

Fohow moteriškos kojinės
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!