Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržas juosmeniui
Šilumos diržas juosmeniui
Informacija apie produktą
Bendra informacija


Šiuo metu kompanijoje vyksta AKCIJA! Įsigydami vieną diržą - kitą gausite dovanų!

Šio korporacijos „Fohow” diržo unikalumas yra tame, kad jis leidžia kompleksiškai kartu su kitomis terapinėmis priemonėmis gerinti žmogaus judėjimo, darbo ir gyvenimo kokybę.

Yra žinoma, kad stuburo kanale yra labai svarbi centrinės nervų sistemos dalis – stuburo smegenys, kurios atsakingos už nervinių impulsų perdavimą iš organų ir audinių galvos smegenims ir, atvirkščiai, iš galvos smegenų – organams, o taip pat vykdo sudėtingą refleksų perdavimo funkciją. Sutrikus stuburo veiklai, tai iškart atsiliepia ir stuburo smegenų funkcijai, vadinasi, ir viso organizmo sveikatai.

Naudojimas

Dėvėti diržą 2 kartus per dieną 15-30 minučių (sudrėkintą) ir 3-5 valandas (sausą). Miegant naudoti nerekomenduojama. Šilumos diržas juosmeniui, turintis du darbinius paviršius (priekiui ir nugarai), galima naudoti profilaktiškai juosmeninėje ir krūtininėje stuburo dalyje, tai yra visose stuburo smegenų srityse.

Garantijos laikas – 5000 naudojimo valandų.

Diržai yra 3 dydžių: 135 cm, 110 cm, 90 cm

 Kaina 429 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

Šilumos diržas juosmeniui, turintis du darbinius paviršius (priekiui ir nugarai), galime naudoti profilaktiškai juosmeninėje ir krūtininėje stuburo dalyje, tai yra, praktiškai visose stuburo smegenų srityse.

Šis unikalus išradimas yra rimtų mokslinių tyrimų, kuriuos atliko kompanijos ,,Fohow“ specialistai, rezultatas. Diržai yra pagaminti iš ypatingos medžiagos, kurios viduje nanotechnologijos dėka išdėstyti, stipriai susmulkinti 10-12 nedidelio galingumo magnetai ir mineralai. Diržo sudėtyje jų yra virš penkiasdešimties. Jie pagal akupunktūros principus veikia taškus išilgai įvairių energetinių meridianų.

„Fohow“ šilumos diržų pagrindą sudaro specialios medžiagos sluoksnis su mineralais (pagrindinis – nefritas), tame tarpe ir meteoritinės kilmės mineralai, kurie spinduliuoja infraraudonaisiais spinduliais, o nedidelio galingumo magnetai išdėstyti specialiu būdu. Magnetų ir didelio kiekio mineralų ,susmulkintų iki ypač mažų dydžių, panaudojimas, leido pasiekti, kad mineralai veikia ląstelės „bangos” ilgio diapazone. Taip yra pasiekiamas ilgalaikis giluminis audinių sušildymo efektas.

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šilumos diržai keliams

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Šildomosios peties sąnario juostos

Fohow pagalvė

Fohow moteriškos kojinės
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!