Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Fohow magnetinė antklodė

Fohow magnetinė antklodė
Fohow magnetinė antklodė
Informacija apie produktą


Pagrindinės magnetinės – energetinės antklodės funkcijos:

Masažas

Miego metu užtikrina nuolatinį masažą akupunktūros taškams, panašų į tradicinį kinų masažo poveikį.

Temperatūros reguliavimas ir šilumos išsaugojimas

Jis imituoja natūralų žemės magnetinį lauką, taip pagreitindamas kraujotakos procesą ir didindamas odos temperatūrą. Taip pat antklodė neperduoda šilumos į išorę, ko pasėkoje ant kūno paviršiaus temperatūra yra pakeliama tolygiai 2-3 ° C, tokiu būdu gerinant Qi cirkuliaciją atitinkamuose meridianuose.

Laidi orui ir drėgmės šalinimas

Dėl unikalios ventiliacijos angas, antklodės puikiai praleidžia orą, kvėpuoja ir šalina drėgmės perteklių, todėl puikiai tinka miegui be drabužių.

Toksinų šalinimas

Miegant po magnetine – energetine antklode, gerėja kraujotaka, didėja deguonies tiekimas į audinius ir organus, tokiu būdu veiksmingai išlaikoma šarminė terpė organizme. Šis procesas yra lydimas „simptomų detoksikacijos“. Šie simptomai nėra ligos paūmėjimas, bet atvirkščiai, jie rodo, kad „įsijungė“ natūralus reguliavimo mechanizmas, atkūrimas ir organizmo valymas nuo toksinų.

Ligų profilaktika ir simptomų mažinimas

Padeda esant galvos skausmams, galvos svaigimui, nerviniam išsekimui, nemigai, sąnarių skausmams, taip pat esant širdies susirgimams, funkciniams nervų sistemos sutrikimams, endokrininės sistemos sutrikimams, diabeto profilaktikai.

Išmatavimai: 220×240 cm

Kaina 880 €

 

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464 Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržai keliams

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Šildomosios peties sąnario juostos

Fohow pagalvė
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!