Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Fohow šilkinė antklodė

Fohow šilkinė antklodė
Fohow šilkinė antklodė
Informacija apie produktą


Audinio sudėtis: natūralus šilkas su infraraudonųjų bangų spinduliavimo funkcija ir jonizuotomis dalelėmis pasižyminčiu pluoštu. Unikalaus raštuoto piešinio išorinis audinys.

Aprašymas: pagrindinė audinio žaliava yra natūralus šilkas ir tenselio pluoštas. Atlikus daugkartinius bandymus ir patikrinimus įsitikinta, kad tai atitinka sveikatinamąjį poveikį turinčios tekstinės pramonės gaminių reikalavimus.

Produkto charakteristikos

  1. Tenselis – naujas pluoštas, sudėtingų nanotechnologijų pagalba gaminamas iš aukštos kokybės celiuliozės, gaunamos iš jaunų eukalipto ūglių. Natūralios žaliavos audinys yra ekologiškas, antialergiškas, antibakterinis, visiškai saugus žmogaus organizmui, tvirtas ir elastingas, neprarandantis savybių net po daugelio skalbimų.
  2. Šilkui gaminti naudojamas „šilko skystis“, kurį išskiria šilkverpiai ausdami kokoną. Tai pirmasis natūralios kilmės pluoštas, kurį naudoja žmonija. Gamtinis šilkas – tai lengvas, minkštas, plonas natūralus pluoštas, pasaulyje žinomas kaip „antra žmogaus oda“, o profesionalų vadinamas „Imperatorių pluoštu“. Natūralus šilkas – ploniausias gamtinis proteino pluoštas, kurio struktūra 87% artima žmogaus odos struktūrai. Jo sudėtyje yra žmogaus organizmui būtinų amino rūgščių, pasižymi unikaliomis savybėmis: absorbuoja drėgmę ir reguliuoja temperatūrą, priklausomai nuo sezono ir aplinkos. Šilkas – unikalus audinys, iš kurio gaminami išskirtinai aukštos kokybės audiniai. Antklodės audinio sudėtyje esantis šilkas – kokybiškas ir vertingas gamtinis produktas, puikiai saugantis šilumą, neerzina odos, pasižymintis antistatinėmis savybėmis, minkštas ir malonus.
  3. Funkciniam sluoksniui kontaktuojant su žmogaus oda susidaro pjezoelektrinė ir pjezoterminė reakcija, t.y. generuojamas infraraudonasis 4-14 mikronų spinduliavimas ir atsiranda anijonai. Infraraudonasis spinduliavimas viršija 86%, kas pagreitina mikrocirkuliaciją ir metabolizmo procesus žmogaus organizme. Susidarę anijonai.

Gaminys rekomenduojamas: žmonėms, turintiems nežymių sveikatos sutrikimų bei sveikiems žmonėms.

Išmatavimai: 150×215 сm

Kaina 880€

 

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464 Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržai keliams

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Šildomosios peties sąnario juostos

Fohow pagalvė
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!