Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Fohow vyriškos ir moteriškos kelnaitės

Fohow vyriškos ir moteriškos kelnaitės
Fohow vyriškos ir moteriškos kelnaitės
Informacija apie produktą


Ne paslaptis, kad celiulitas yra didžiausias ir pats nemaloniausias grožio priešas visoms damoms, todėl nuolatos sukame galvą ir išbandome įvairias priemones, kurios padėtų susigrąžinti lygią ir patrauklią kūno odą. Šiandien norime pristatyti naujieną grožio pasaulyje ir siūlome įsigyti specialias kelnaites su turmalinu, kurios skatina „apelsino žievelės” nykimą odoje ir efektyviai gražina odą.

DėvintFOHOW kelnaites su turmalinu ir kitais mineralais, Jūs galėsite atlikti kasdieninius darbus, eiti į darbą arba į treniruotes, o dėl unikalios medžiagos poveikio jūsų oda atrodys tobulai ir Jūs puikiai jausitės.

FOHOW kelnaičių savybės:

 • kelnaitės pasiūtos iš specialaus audinio, kuris užtikrina oro pralaidumą ir apsaugą nuo prakaito;
 • kelnaites galima dėvėti tiek žiemą, tiek vasarą – visada jausitės patogiai;
 • dėvint kelnaites palaipsniui mažės „apelsino žievelės” efektas;
 • kelnaičių spalva — juoda ir kūno spalvos;
 • moteriškų kelnaičių dydis: M, L, XL;
 • vyriškų kelnaičių dydis: M, L, XL, XXL.

Gamtinis mineralas — turmalinas — pasižymi nepaprastomis savybėmis. Produkcija, kurio sudėtyje yra turmalino, apsaugo nuo elektromagnetinių bangų, be to, turmalino efektas pagreitina kraujo cirkuliaciją, šalina toksinus, degina kalorijas ir skatina „apelsino žievelės” šalinimą.

TURMALINAS – unikalus mineralas, turintis ilgalaikį energijos šaltinį — saulę. Dėl savo savybių dažnai vadinamas elektriniu akmeniu. Neigiami jonai ir ilgųjų bangų infraraudonieji spinduliai, kuriuos skleidžia šis mineralas, yra visiškai naujos medžiagos, kurias itin uoliai tiria daugelis mokslo centrų ir laboratorijų. Ko gero pati svarbiausia turmalino savybė – celiulitinių audinių skaidymas ir profilaktika. Infraraudonieji spinduliai gerina odos būklę, poodinius audinius pripildo deguonimi ir palaipsniui skaido celiulitą.

Ypatingos ir itin veiksmingos turmalino savybės:

 • Valo kraują bei gerina kraujotaką;
 • Gerina odos tonusą, lygina bei didina deguonies kiekį kraujyje;
 • Suaktyvina ląstelių darbą, todėl tinka vėžio profilaktikai,
 • Pasižymi imuniteto stiprinimo savybėmis;
 • Gerina savijautą bei miegą,
 • Normalizuoja kraujospūdį, mažina nervinę įtampą;
 • Gerina medžiagų apykaitą;
 • Pasižymi dubens srities bei raumenų skausmo mažinimui.

2 vnt. komplekto kaina 55€

 

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464 Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržai keliams

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Šildomosios peties sąnario juostos

Fohow pagalvė
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!