Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Koreguojantis figūrą, energetinis apatinis trikotažas

Koreguojantis figūrą, energetinis apatinis trikotažas
Koreguojantis figūrą, energetinis apatinis trikotažas
Informacija apie produktą


Fohow sveikatinantys energetiniai ekranuojantys apatiniai, skirti organizmui apsaugoti ir figūrai koreguoti – tai pažangiausių mokslinių technologijų produktas, kurį gaminant apjungtos dvi metodikos: natūralios energetinės fizioterapijos ir tradicinės kinų medicinos teorijos apie biologinius taškus ir energetinius kanalus. Kuriant šiuos drabužius, buvo taikyti fiziologijos, žmogaus kūno mechanikos ir pačių naujausių nanotechnologijų principai. Yra juodos arba kūno spalvos. Juodos spalvos tamprės gali būti trumpos arba ilgos.

Energetinės savybės

Pasak Einšteino, „kai materija egzistuoja itin smulkių miltelių pavidale ir juda greičiu, viršijančiu šviesos greitį, ji generuoja milžinišką energiją".

Apatiniuose drabužiuose, tose vietose, į kurias projektuojasi gyvybiškai svarbūs biologiškai aktyvūs taškai, išdėstyti natūralūs vulkaninės kilmės energetinių savybių turintys mineralai. Jie skleidžia neigiamo krūvio jonus bei ilgų bangų infra raudonuosius spindulius. Be to, susmulkinti iki 0,2 mikrono ir dar smulkesni medžiagoje esantys energetiniai mineralai kuria 290000 virpesių per sekundę, taip generuodami milžinišką energiją, Jų energetinis laukas sukuriamas daugiau nei 70 elementų, o veikimo diapozonas 13-15 cm.

Kokią naudą žmogaus organizmui duoda mineralų energija?

  1. Energetinių mineralų supergalingas virpesių dažnis Fohow apatiniuose drabužiuose padeda atsiskirti žmogaus organizme esantiems kenksmingiems cheminiams junginiams, toksinams ir medžiagų apykaitos produktams, taip sukuriant organizmo valymo fizioterapinį efektą;
  2. Energetiniai mineralai pasižymi ilgų bangų infraraudonosios spinduliuotės savybe, kuri atsakinga už vietinį kūno „apšildymą", gerina mikrocirkuliaciją, stimuliuoja medžiagų apykaitą, stiprina imunitetą
  3. Fohow apatinių drabužių neigiamo krūvio jonai, kuriuos išskiria energetiniai mineralai, vadinami „oro vitaminais". Jie valo orą, pasižymi baktericidiniu veikimu, apsaugo nuo nemalonių kvapų, gerina miegą.

Fohow koreguojantis figūrą apatinis trikotažas pasižymi itin stipriomis natūralių mineralų energetinėmis savybėmis, dėka kurių jie organizmą veikia kaip sveikatinimo ir fizioterapinė priemonė.

Energetiniai ekranuojantys Fohow apatiniai drabužiai gali makromolekulių grupes veiksmingai keisti į mikromolekulines struktūras, nuo kenksmingų komponentų valyti žmogaus organizmo ląsteles bei greitai išvesti iš žmogaus organizmo toksinus, kenksmingas chemines medžiagas ir apykaitos produktus, gerinti kraujo apytaką, medžiagų apykaitą, organizmo gebą įsisavinti maistingas medžiagas, stiprinti imunitetą. Dėka visų aukščiau išvardintų savybių, apatiniai drabužiai turi teigiamą poveikį turint tokias problemas, kaip hipertoniją, nemigą, artritus, nutukimą, nevaisingumą, žarnyno sąaugas ir daugelį kitų sveikatos sutrikimų.

Fohow apatinių drabužių koreguojantis poveikis pagrįstas žmogaus kūno riebalų perkėlimo teorija. Kuriant šiuos gaminius, buvo naudojamasi ergonomikos ir žmogaus kūno mechanikos principais.

Speciali 420 denų tankumo, tolygiai elastinga medžiaga veikia kūną optimalaus dydžio spaudimu. Šešiabriaunė medžiagos nėrimo technologija, pagrįsta mechaniniu tarpusavio įtempio principu, leido padidinti medžiagos elastingumą ir ištempiamumą visomis kryptimis. Rezultatas- nevaržoma judėjimo laisvė 360 laipsnių kampu. Vilkėdamos Fohow apatiniais ir judėdamos Jūs mėgausitės idealia erdve judesiui.

Šie drabužiai „išskaptuoja” figūrą nesustumdami kūno audinių ir nesukeldami diskomforto jausmo; jie tampriai apspaudžia kūną, tačiau „neprisiklijuoja”. Fohow apatiniai drabužiai gerai praleidžia orą ir puikiai paskirsto šilumą. Drabužių medžiaga minkšta ir kūnui maloni liesti. Su šiais koreguojančiais drabužiais žiemą šilta, o vasarą vėsu. Rūbai pasižymi antialerginiu bei baktericidiniu poveikiu. Stereometrinio kirpimo dėka spaudimas tiksliai pasiskirsto po visą kūną, ten kur reikia padidėdamas, o kur reikia sumažėdamas. Tai leidžia perkelti riebalus kitur, valdyti jų prieaugį ir fiksuoti toje vietoje, kur jų reikia.

Todėl moteris dėvinti Fohow sveikatinančius apatinius drabužius jaučiasi itin patogiai ir komfortabiliai.

Apatinių komplektą sudaro (pasirinktinai):

  • Liemenėlė
  • Liemenės formos korsetas
  • Ilgos apatinės kelnaitės, trumpos apatinės kelnaitės arba blauzdinės

Ypatingas stereometrinis kirpimas bei plačios petnešėlės leidžia nespaudžiant peties bet kokio dydžio krūtinę laikyti viršutinio rankos trečdalio lygyje. Tris ketvirtadalius krūtinės uždengiančio liemenėlės kaušelio dizainas paryškina tarpą tarp krūtų. Moteris atrodo seksualiau ir patraukliau. Liemenėlė profilaktiškai padeda išvengti, o sutrikimo atveju palengvinti tokias būkles, kaip pieno liaukų pabrinkimas, skausmas prieš menstruacijas, mastopatija, pieno liaukų cistos; taip pat jos dėvėjimas lėtina pieno liaukų senėjimo procesą.

Energetiniai ekranuojantys Fohow apatiniai – sveikatos priežiūros ir figūros koregavimo priemonė yra teisus kelias į idealios sveikatos ir tobulo grožio gyvenimą, o svajonė apie idealią figūrą pildosi be jokių dietų ar liekninančių preparatų.

Vienos detalės kaina 220€

 

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464 Gitana arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržai keliams

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Šildomosios peties sąnario juostos

Fohow pagalvė
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!