Kordicepso produktas Kordicepsas (Cordyceps sinensis) nuo seniausių laikų yra vadinamas „imperatoriumi” tarp vertingiausių gamtinių priemonių yra tradicinė kinų medicinos žaliava, savo poveikiu organizmui žymiai aplenkianti kitas vertingas sveikatinimo žaliavas. Kordicepsas kinu medicina Eliksyras Eliksyras „Trys brangenybes“ (Fohow Sanbao Oral Liquid) - tai pats reikšmingiausias Kinijoje preparatas - biologinis imunoreguliatorius, sukurtas Kinijos korporacijos „Fohow“ mokslo tyrimo institute. Vartojamas kaip ir eliksyras „Feniksas“ (Fohow Oral Liquid). Feniksas Linchzhi grybai Kininis Kordicepsas kartu su grybu Linchzhi greitai aprūpina žmogaus smegenis visomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, padidina jų funkcinius sugebėjimus, veiksmingai pagerina galvos ir stuburo smegenų kraujotaką, padeda geriau aprūpinti deguonimi bei maisto medžiagomis nervų ląsteles bei pagreitina informacijos perdavimą. Kininis Kordicepsas
Fohow vyriškos kojinės

Fohow vyriškos kojinės
Fohow vyriškos kojinės
Informacija apie produktą
Bendra informacija


Fohow vyriškos kojinės

Šiuolaikinio gyvenimo ritmas yra toks greitas, kad savo sveikatai dažnai praktiškai nelieka laiko. Tačiau kiekvienas iš mūsų turi galimybę būti sveikas, o kad būti sveikam, išmintinga pradėti nuo savo kojų! Daugumai žmonių sveikata prasideda nuo kojų, pasirenkant sveikatinančias Fohow kojines, Jūs renkatės būti sveikas! Kojos – vienas iš mūsų organizmo kertinių akmenų ir motorinių organų. Nuo mūsų kojų sveikumo priklauso viso kūno bendrą sveikatos būklę ir organizmo darbingumas. Pasak JAV mokslininkų tyrimų, kiekvieną diena žmogus vidutiniškai padaro 8000 žingsnių. Vaikštant, visas kūno svorio spaudžia kojas, o bėgant apkrova padidėja 3-4 kartus. Per visą savo gyvenimą kiekvienas iš mūsų praeiname maždaug šimtą dešimt tūkstančių kilometrų! Kiekvienoje kojoje yra 26 kaulai, 33 sąnarių, sausgyslių ir raumenų. Kojų srityje randasi plačiausias kraujagyslių ir biologiškai aktyvių taškų tinklas,veikiant šiuos taškus, galima žymiai pagerinti organizmo savijautą, sustiprinti inkstų funkciją, normalizuoti vidaus organų funkcionavimą, aktyvuoti vidinę energiją Či ir sustiprinti visą organizmą.

PRIVALUMAI IR UNIKALUMAS

Šiuolaikinis patogus dizainas: produktas pagamintas naudojant naujausias dizaino ir mados technologijas, atsižvelgiant į komfortą ir sveikatą dėvint kojines. Drėgmės sugeriamumas ir pralaidumas orui: Panaudojus aukštųjų technologijų nanomedžiagas, sveikatinančios Fohow kojinės gamina neigiamus jonus (anijonus), kurie pagreitina oro apykaitą kojų srityje, kojos gali “kvėpuoti” ir atsiranda lengvumo ir komforto būseną. Fohow kojinės sumažina kojų nuovargį, stiprina organizmo atsparumą. Dėvint kojines pėdos yra statiškai masažuojamos. Produktas turi akivaizdų pagalbinį poveikį turint patologinius pokyčius pėdos ir blauzdos sąnarių srityje, ištinimo reiškinius, vaskulitą, ir kt., skausmą ir maudimą kojose. Sveikatinančios Fohow kojinės gamina anijonus, slopina bakterijų augimą, šalina nemalonų kvapą. Kojos būna sausos, veiksmingos prie stipraus kojų prakaitavimo, turint pūlinėlius ant kojų, prie blogo kojų kvapo, kai skilinėja pėdų ir kulno oda, kojos išlieka sausos ir Jūs komfortiškai jaučiatės. Yra akivaizdus priešgrybelis efektas.

Kaina 13.20 €

Dėl konsultacijos ar prekės įsigijimo kreiptis telefonu +370 616 92464  Gitana, arba elektroniniu paštu gitana.kordi@gmail.com

Daugumai žmonių sveikata prasideda nuo kojų, pasirenkant sveikatinančias Fohow kojines, Jūs renkatės būti sveikas! Kojos – vienas iš mūsų organizmo kertinių akmenų ir motorinių organų.

0
Sužinoti plačiau
Kiti produktai

Šilumos diržas juosmeniui

Šilumos diržai keliams

Šilumos diržas kaklui ir sąnariams

Šildomosios peties sąnario juostos

Fohow pagalvė
 
Sužinok
Kviečiame registruotis diagnostikai!
Aukštesnieji grybai ir kiti produktai
Ar susidomėsime Rytų medicina?
Rytų medicina ateina papildyti tradicinės, vakarietiškos. Ar įsileisime?Partneriai
Diagnostika kapiliaroskopu!
Diagnostika kapiliaroskopu!